bill kaulitz greek street team....
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
bill kaulitz greek street team....

Photobucket
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 πληροφοριες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2008
Τόπος : bill's world

πληροφοριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πληροφοριες   πληροφοριες Icon_minitimeΤετ Μαρ 19, 2008 1:55 pm

Λοιπον να καποιες πληροφοριες για τον αγαπημενο μας bill........

Bill Kaulitz-Trumper:
Γεννήθηκε στις 1.09.1989 στην Λειψία. Έχει έναν δίδυμο αδερφό, με τον οποίο δεν μοιάζουν και πολύ, τον Τom. Οι γονείς τους χώρισαν όταν αυτοί ήταν ήδη 7 χρονών.



Ηλικία: 17

Ζώδιο: Παρθένος

Ύψος:1,85

Βάρος: 50 κιλά

Όνομα μητέρας:Simone

Όνομα πατέρα: Gordon's

Χρώμα Μαλλιών: Μαύρα αλλά το φυσικό του είναι καστανόξανθο.

Χρώμα ματιών: καφέ

Χόμπυ: μουσική, πάρτυ, τραγούδι, μόδα

Αγαπημένη φράση: Ζήσε το δευτερόλεπτο (Leb die Sekunde)

Νούμερο παπουτσιών: 42

Νούμερο ρούχων: Πάντα small

Tattoos-Piercings: ένα τατουάζ με το σήμα των ΤΗ στο σβέρκο, το οποίο έκανε στα 14, ένα αστεράκι στη λεκάνη απ’ όσο νομίζω, σκουλαρίκι στη γλώσσα σε ηλικία 8 χρονών και στο φρύδι στα 12.

Χαρακτήρας: Ο Βill δείχνει πολύ τρυφερός και ευαίσθητος γι’ αυτό κάνει όλες τις κοπέλες να είναι γι’ αυτές το Νούμερο 1! Είναι πολύ ανοιχτός και φιλικός τύπος. Είναι το δημιουργικό μυαλό του συγκροτήματος και έχει πάντα τις περισσότερες ιδέες.

Αγαπημένοι καλλιτέχνες: Green Day, Keane, David Bowie, 3 Doors Down, Linkin Park, Metallica, Nena, Coldplay

Αγαπημένα τραγούδια: Τry Again-Keane, Boulevard of Brokes Dreams-Green Day

Ζώα: Ο Βill λατρεύει τα σκυλιά. Έχει ένα Doperman-Labrador. O “Scotty” είναι 4,5 χρονών και τα αγόρια τον πήραν από τότε που ήταν ενός μηνών. Τα μικρά σκυλιά που χωράνε ακόμα κ μέσα στην τσάντα σαν αυτά της Paris Hilton δεν του αρέσουν καθόλου. Επίσης μισεί αυτούς που κακομεταχειρίζονται τα ζώα.

Αγαπημένοι δiάσημοι: Angelina Jolie και Οlsen Twins

Πρόσφατο CD: Gwen Stefanie

Xειρότερο μάθημα: «όλα όλα όλα όλα και πάλι ΟΛΑ!»

Αγαπημένο μάθημα: «Εδώ πρέπει να πω ψέματα. Ήταν τα Γερμανικά και τα Καλλιτεχνικά»

Αγαπημένες μάρκες ρούχων: Diesel, Criminal, Volcom, Tommy Hilfiger ( από το Tazuma Laden)

Aγαπημένη μάρκα καλλυντικών: Εssence,γερμανικά προιόντα avon,Hairspray της Κyrell, της Coco Wax,Style Tongs, MacFactor

Αγαπημένο χρώμα: Μαύρο και κόκκινο

Αγαπημένο παιχνίδι σε κονσόλα: San Andreas

Xειρότερη μέρα: “Όταν θέλαμε να διαλυθούμε ως συγκρότημα. Αλλά αυτό ήταν πριν πολύ καιρό.

Σχολείο: 3η Λυκείου αλλά έχει σταματήσει εδώ κ δύο χρόνια και κάνει μάθημα μέσω υπολογιστή

Κοπέλα: όχι! Κάποτε θέλω να με αγαπήσουν ξανά. Αλλά προς το παρόν είμαι μόνος.

Δυνατό σημείο: “Είναι σίγουρα η δύναμή μου. Όταν κάτι δεν μου αρέσει τότε είναι ο εγωισμός μου.”

Κοινό: « Μου αρέσει να κάνω φάρσες με το τηλέφωνο. Πρόσφατα πήραμε κάποιον τηλέφωνο και του είπαμε ότι έχει κερδίσει 1000 ευρώ στο ραδιόφωνο. Ο τύπος μας πίστεψε. Μετά από δύο μέρες τον ξαναπήραμε τηλέφωνο και το ξεκαθαρίσαμε.

Λαχανικά φόβος: Μισεί τα μπρόκολα και το κουνουπίδι.

Αγαπημένο φαγητό: Πέννες με κόκκινη σάλτσα.. Για πρωινό: Bάφλες με άχνη ζάχαρη και coca cola…

Μc Donald’s: Big Mac, 6 ChickenNuggets, μεγάλη Coca Cola,μεγάλες πατάτες και τέλος ένα Milkschake βανίλια.

Φόβοι παιδικής ηλικίας: “Σαν παιδί είχα μεγάλο πανικό στις μάγισσες. Τη νύχτα σκεφτόμουν ότι πίσω από το κουτί με τα αυτοκινητάκια μου κρύβεται μια!”

Αγαπημένο ποτό: Coca Cola, Reb Bull και Energy drinks, Nesquik Φράουλα και τσάι(λέει ότι είναι καλό για την φωνή του). Στα partys παίρνω πάντα Dooley’s(λικέρ με αναψυκτικό).

Παρατσούκλι: Eίχε πριν 2 χρόνια Bkay και Meckie (επειδή τρώει συνέχεια στα Mc Donald’s). Τώρα όχι αν και μερικές φορές ο Georg τον λέει hobbit… 

Αγαπημένη εκπομπή: “Φίλοι και η ζωή συνεχίζεται” στο Pro7 kai “King of Queens”.

Aλλεργία: Σφήκες και μήλα

Προιόντα περιποίησης: Συχνά πλένεται με προιόντα για μωρά για να είναι φρέσκος (Penaten) και προιοντα ντεμακιγιάζ.

Αποσμητικό: «Χρεισιμοποιώ το “Dove Men” αλλά το αγαπημένο μου είναι το “AXE”».

Είδωλο: Δεν έχει.

Πρώτη συναυλία: Nena

Αγαπημένη ταινία: ‘The Labyrinth” με τον David Bowie ,“Mr and Mrs Smith” με ton Brad Pitt και την Angelina Jolie και «όταν τα όνειρα μαθαίνουν να πετάνε» με τον Johny Depp.

Εύχομαι: χαρά και ελευθερία για όλους!

Κακή συνήθεια: Μιλάει πριν σκεφτεί. Επίσης απ’ ότι λέει ο Τοm " ο Bill τραγουδάει συνέχεια όπου κ αν βρίσκεται.. Δεν τον νοιάζει αν είναι δικά μας τραγούδια ή κάτι το οποίο άκουσε μόλις στο ραδιόφωνο και πραγματικά δεν αρέσει ούτε στον ίδιο. Μπορεί να συμβαίνει αυτό επειδή είναι τραγουδιστής αλλά μερικές φορές στη δίνει πραγματικά στα νεύρα!"

Αγάπη: Sex χωρίς αγάπη δεν είναι καλό sex. Εκείνη τη στιγμή είμαι ρομαντικός!

Εύχομαι σε εμένα: « Ελευθερία χωρίς δεσμούς και μια ζωή γεμάτη μουσική μέχρι το άπειρο!!»


enjoy.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://billkaulitzgreece.forumgreek.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




πληροφοριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πληροφοριες   πληροφοριες Icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2008 9:20 am

sunny Bill is the singer of the German Band Tokio Hotel
sunny He and his brother Tom are twins (--> Tom Kaulitz). Bill is just 10 minutes younger then Tom.
sunny Their parents could be separated as Bill and Tom were six years old. The twins live with her mother Simone Kaulitz. The later stepfather, Gordon Trümper, played also in a rock'n'roll-band. He played guitar. To this time he has also a music school.
sunny With 9 years they went from Magdeburg to Loitsche
sunny His favorite pets are his dog "Scotty" and his cat "Kasimir"
sunny Bill masqueraded himself as vampire – so came into being his look, which he has at first on stage. He found it very cool and it would his mark. A friend of his mother styled his hair. The first piercing he got when he was twelve. In the year 2006 he changed his look for an performance in Berlin. Now he has longer hair.
sunny Because of lacquer of his finger nails, he doesn't eat on it anymore.
sunny He has part taken in the first "StarSearch" relay in Germany in 2003. There he sorted out after an exiting in the quarter finals. As he went out of competition he performed "It’s Raining Men" from the Weather Girls. His concurrent was the rapper Oliver, who performed a song of Eminem with "Without Me".
sunny His favourite musicians are Placebo, Nena and Green Day. His first album what he bought was from German artist Nena (99 Luftballons). His first concert what he had seen was also from her. Bill like the older stuff of her more than her new stuff. But also with the new style of music from Nena he comes clear.
sunny When he was six years old, he played with his brother Tom a small role in the movie "Verrückt nach dir".
sunny In the Kindergarten had bill and Tom t-shirts where his names were printed, so that the educater has known, who was who.
sunny Bill visited the school "Kurfürst-Joachim-Friedrich-Gymnasium" in Wolmirstedt (--> www.kjfg.de). Bill's average in the ninth class was 1,9. In the sommer vacations after the ninth class in 2005 he got a star with the song "Durch den Monsun".
sunny At the tenth class he got a private teacher, who teached him and his brother. Because of the account of concerts and other publications he couldn't go to a public school anymore – to less time.
sunny His bus was going at 6.10 o'clock am. He needed a long time to style his hair, therefore he had woke up very early. But most time he woke up at 5:30 o'clock am.
sunny Bills favourite subjects at school are german, ethic and art but he doesn't like the subjects sport, physic and mathematics.
sunny He's a right hander
sunny His favourite club is the "Alex", this is also the favourite of Gustav and Georg
sunny Bill like to work with apple computers like his Brother, too
sunny He is allergic against Mosquito bites. Because of this, Bill was for one time in the hospital.
sunny One of his is favourite food are waffles he made himself.
sunny His favourite drink is the Energy drink "Red Bull". On parties he likes to drink the Toffee Liqueur from Dooley's, too.
sunny Bill Kaulitz voiced Arthur in the german version of the animated Fantasymovie "Arthur and the Minimoys"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πληροφοριες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
bill kaulitz greek street team.... :: BILL KAULITZ :: Γενικες πληροφοριες-
Μετάβαση σε: